• ۱۳۹۸ يکشنبه ۳۱ شهريور
  • اِلأَحَّد ٢٢ محرم ١٤٤١
  • Sunday, September 22, 2019
کلیدواژه: 78798
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت، ساعت 13:42
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۲/۱۲

بازدید دکتر درخشان معاونت درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی از بیمارستان امام علی علیه السلام زرند

صبح روز سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 دکتر مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی به اتفاق دکتر امین فخر مدیر درمان استان کرمان ضمن حضور در بخشهای مختلف بیمارستان ، از عملیات اجرایی ساخت آشپزخانه جدید ، فضای جایگزین و فراظرفیت ، پد بالگرد بیمارستان و برخی از طرح های اجرا شده در برنامه عملیاتی هتلینگ بازدید نمودند. در ادامه با حضور در جمع کارکنان بیمارستان در سالن اجتماعات بیمارستان ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای ایشان نکاتی را خاطر نشان کردند.
ایشان از اجرا و ادامه سه طرح عملیاتی در آینده نزدیک  سخن گفتند. در ابتدا و از مولفه های اصلی آنها رضایت مردم، بیمار محوری و رفتار خوب پرسنل که در شاَن وخور یک بیمار که رضایت بیمار را در بر داشته باشد دوم به آغاز طرح خوشرویی اظهارداشتند که در استان کرمان در حال اجرا می باشد  و سوم نگاه اقتصادی به فعالیت ها نه به صورت ظاهری بلکه در عمل نیز این کار نیز میسر گردد که اگر نگاه به کیفیت ورضایت بیمار باشد قطعا رضایت بیمار رادر بر دارد و هزینه های کمتری برای سازمان دارد.
توسعه و شتاب بیشتر در بخش آی تی سازمان نیز از مواردی بود که به گفته ایشان در راس برنامه ها قرار داشته و اتصال و تمرکز  سیستمهای درمان مستقیم و غیرمستقیم از ایده هایی است که به زودی محقق می شود.
شایان ذکر است سفر ایشان به زرند در راستای سفر استانی تیم مدیران عالی سازمان به استان کرمان بوده است.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha